Postup registrace. Pro stávající kapitány týmů, stačí si vytvořit tým pro následující ročník. Využít můžete i funkci kopírovat tým z roku 2016 a jen ho pak aktualizovat.

Zaregistrujte se co nejdříve a využijte co nejvýhodnější startovné. Zavedli jsme nový způsob cenových skupin startovného, viz
PLATBA STARTOVNÉHO.

Každý účastník běhu Biatec Race získá atraktivní funkční tričko a každý, kdo doběhne do cíle účastnickou medaili.

Pro týmy, které se rozhodnou zúčastnit obou štafetových běhů Biatec Race - od Tater k Dunaji i z Moravy do Prahy, je sleva na druhé startovné 30%.

Sleva se nepřiděluje automaticky, je potřeba o ni požádat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. před uhrazením startovného na druhý běh! 

Sleva bude poskytnuta kapitánovi, který má pod stejným e-mailem vytvořený tým na oba závody. Kapitánovi týmu zašleme fakturu se slevou 30% z aktuálního startovného v době žádosti.

Týmům, které mají evidovanou platbu, jsme přiřadili startovní číslo a čas startu.

Veškeré další úpravy těchto týmů jsou možné pouze prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Týmy, které neprovedli platbu, byly ze startovní listiny vymazány.

Závod je úspěšně za námi. Všem účastníkům děkujeme a věříme, že jste si závod užili stejně, jako my. Kompletní výsledky, včetně výsledků za jednotlivé úseky, naleznete ZDE. Pokud máte nějaké fotografie, či videa, budeme rádi, pokud je budete sdílet na facebooku, nebo instagramu. #biatecrace2016.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vás v příštím roce.

  Biatec Race - European Teamspirit Run je označení konceptu štafetových běhů podobného charakteru jako jeho česká verze z Moravy do Prahy. 

Tato značka je zárukou výjimečných běžeckých zážitků a dobré organizace.

Biatec Race – název dle keltského vůdce, který vládl na našem území v období Julia Caesara.

Od štartu 100 dnů 22 hodin 25 minut

 

      Mediální partneři